Kiralama Koşulları;

 

Ehliyet ve Yaş

25 Yaşını doldurmuş ve 2 yıllık gereçerli ehliyete sahip olan herkes Frd Car Rental'den araç kiralayabilir ve müiterilerimize sunduğumuz benzersiz kiralama avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Kiralama Süreleri

Minimum süreli kiralamalar için günlük ücret uygulanır. Uzun süreli kiralamalar için lütfen satış temsilcimizle görüşün ve Frd Car Rental'in size sunacağı özel fiyat imkânlarından faydalanın

Fiyat Tarife Kapsamı

Verilen fiyat tarifelerinde 250 günlük kilometre kullanım dahil %18 KDV dâhil değildir. Yakıt Kiralayana aittir. Şoförlü servis, Tercüman, Rehber, Ek Sürücü, Navigasyon, Bebek Koltuğu gibi Ekstra Hizmetlerimizden de size özel fiyat imkânlarıyla faydalanabilirsiniz. Km kullanım sınırı ihlali durumunda aşım tutarı km başına 0,50 krş olarak tahsil edilecektir.

Sigorta

Araçlarımızın tamamı Full Kasko sigortası kapsamındadır. Sigorta kapsamına girmeyen hasar ve ziyanlar kiralayana rücu ettirilir. Bu nedenle yapmış olduğunuz sözleşme şartlarına ve aşağıda belirtilen konulara özen göstermenizi önemle tavsiye ederiz.

  • Kaza veya hasar anında Kaza tutanağı ve alkol raporunu muhakkak tutturun. Ve en acil şekilde şirket merkezimize ulaştırın.
  • Alkollü, uyuşturucu etkisi altında ve yasal hız sınırları dışında araç kullanmayın.
  • Kiracı dışında aracı ikinci şahsın kullanabilmesi için, geçerli kimlik ve ehliyetin sözleşme kaydı ile mümkündür. Aksi durumda sigorta kapsam dışı kalır
  • Kiralanan aracın çalınması durumunda, araç anahtarını + ruhsatını ve polis raporunu en acil şekilde şirket merkezimize ulaştırmanızı önemle tavsiye ederiz

Teslimat ve Bırakma

Araçlar şirket merkezimizde kontrolleri yapılarak teslim edilir ve şirket merkezimizde kontrolleri yapılarak teslim alınır.

Teslimde Gecikme

Araçların geriye teslim süresinde 3 saate kadar olan gecikmelerde, her saat için sözleşmede uygulanan kira fiyatının 1/3 ü , 3 saati aşan gecikmelerde ise günlük kira bedeli alınır.

Ödeme

Kiralama hizmetinin ön görülen toplam tutarı, Kira süresinin başlangıcında Nakit, havale, Eft veya Kredi kartı yolu ile peşin olarak teshil edilir.

Trafik Cezaları

Trafik cezaları kiracıya ait'dir. Bir kaza veya hasar anında kiracının tamamen kusurlu bulunması ve kazadan sonra 24 saat içinde şirket merkezine bilgi verilmemesi durumunda, Aracın serviste kaldığı süre kiralama ücretine ilave edilir. Aynı şekilde aracın trafik tarafından alıkonması vb. durumlar için geçen süre kiralama ücretine ilave edilir. Otoyol, köprü geçiş ücretleri ve cezaları kiracıya ait'dir. Kaza ve hasar halinde aracın yerini değiştirmeden en yakın polis merkezine başvurarak kaza ve alkol raporu alınız.

Rezervasyon & Erken Rezervasyon

Ön görülen kiralama zamanı için, kira bedelinin %30 unu ödemek sureti ile rezervasyon yaptırabilir muhtemel araç sıkıntısının önlemeni alabilirsiniz. Erken Rezervasyonda ön görülen kiralama zamanı için, kira bedelinin %80 ini ödemek sureti ile rezervasyon yaptırabilir hem muhtemel araç sıkıntısının hem de muhtemel zam beklentisinin önlemeni alarak sabit fiyat avantajlarından faydalanabilirsiniz

 

 

Araç Kiralama Kampanyaları

Frd Car Rental'de kaçırılmayacak fırsatlar sizi bekliyor.

4 Gün ve Üzeri Araç/Oto Kiralamalarınızda indirimli süper fiyatlar sizi bekliyor.Kısa dönem oto kiralamalarınızda artık daha fazla ödemeye son veren kampanyamız duymak yüzünüzü güldürecek.Hem hesaplı hemde son model araçlarımızla çalışıyoruz Başakşehir,İktelli,Halkalı Atakent ve Kayaşehir oto/araç/araba Kiralama,Rent A Car

Araç Kiralamanın Yeni Yüzü Frd Rent A Car!

 

Hafta İçine Hafta Sonu Tadı Veren Kampanya.

 

  • Pazar,Pazartesi ve Salı günlerine Orta sınıf dizel düz vites araçlar %10 indirimli
  • Kampanya 01.10.2015– 31.10.2015 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Pazartesi, salı ve çarşamba günleri için yapılacak minimum 2 gün kiralamalarda geçerlidir.
  • FRDrent a car ikitelli ;web sitesi,çağrı merkezi ve başakşehir oto kiralama ofisinde yapılacak kiralamalarda geçerlidir.

Başakşehir Ofisimizle Hizmetinizdeyiz.

Frd Car Rental olarak en yeni araç filomuzla en kaliteli oto kiralama hizmetini sizlere verebilmek için çalışıyoruz.

Sorunsuz ve konforlu çıkacağımız yolculuklarda Başakşehir,Kayaşehir,Halkalı,İkitelli için ücretsiz rent a car hizmetinde adrese teslimat yapıyoruz. Sizin yapmanız geren sadece talep etmiş olduğunuz aracın rezervasyonunu Frd Oto Kiralama Web sitesinden,rezervasyon@frdcarrental.com mail adresinden, başakşehirde bulunan frd rent a car başakşehir , ofisinden yada 0212 845 13 73 nolu oto kiralama telefonundan rezervasyonunuzu yapmanız.