Hakkımızda!

 

 

Frd Kurumsal Kimlik;

 

2007 yılından bu yana Frd Grubu olarak otomotiv elektronik imalatı başta olmak çıktığımız bu yolda 2011 itibari ile filo kiralama ve günlük araç kiralama (rent a car) hizmetimizle tüm İstanbul geneline rent a car hizmeti sunan Frd Otomotiv ve Elektronik, sektöründe yaklaşık 10 yıllık birikim tecrübesinin de yardımıyla en kaliteli hizmeti, en ekonomik fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır.Haftanın 7 günü araç kiralama imkanı 24 saat te nik destekle hizmet veren müşteri hizmetleri merkezi, her sınıftan en yeni araçları barındıran geniş filosu, güler yüzlü personeli ve müşteri memnuniyetini öncelikli tutan anlayışı ile sıradan bir araç kiralama firması olmaktan çok uzakta, rent a car hizmetine profesyonel bakış açısı ile yaklaşmaktadır.Filomuzu oluşturan araçlar en yeni modellerden oluşmaktadır. Çok iyi biliyoruz ki ulaşım ciddi bir iştir. Kiralanacak bir aracın yeni olması, konforun yanı sıra güvenlik açısından da önemli bir gerekliliktir. Bu sebeple FRD Oto Kiralama Başakşehir olarak en yeni ve en güvenilir araçları, en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunmak en temel ilkemizdir.Ekonomik sınıfta Renault Clio Symbol, Citroen C3, orta sınıfta Ford Focus, Citroen C4-Elysee, Renault Fluence, sınıfında araçlarımızla oluşturduğumuz geniş filomuzla sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.Tüm bu araç seçenekleriyle birlikte, çeşitli hizmet opsiyonlarımız da müşterilerimizin tercihine sunulmaktadır. Örneğin günlük ekonomik rent a car hizmetinin yanı sıra uzun dönem araç kiralamaşoförlü transfer hizmeti ve lüks araç kiralama gibi hizmetler, firmamız bünyesinde mevcut durumdadır.FRD Oto Kiralama Başakşehir firmasından aldığınız araç kiralama hizmeti, aracın teslimi ile sonlanmamakta; Sorunsuz bir sürüş deneyimi yaşatmak adına, herhangi bir problem yaşamanız durumunda sizlere her an yardımcı olabilecek şekilde Başakşehir ofisimizde hazır bekleyen profesyonel kadromuz, başından sonuna eksiksiz hizmet anlayışıyla, müşterilerimizi kötü tecrübelerden uzak tutmaktadır. Başakşehir,İkitelli Rent a car konusunda FRD Oto Kiralama Başakşehir' yı tercih ettikten sonra tek yapmanız gereken, rahat bir yolculuğun tadını çıkarmak.

 

 

Kampanya ve Detaylar;

 

 

 

 

FRD Oto Kiralama,  araç kiralama hizmetinden en ekonomik fiyatlarla yararlanmanız  için  sizlere  müthiş  fırsatlar sunuyor. 

 

İstanbul,Başakşehir,Halkalı,Kayaşehir,İkitelli`de yapacağınız tüm araç kiralama  işlemlerinizde size özel fırsatlar FRD Oto Kiralamada.

Aracınızı Pazartesi, Salı veya Çarşamba günü kiralayın.... Kiralamanız minimum 2 gün olsun.... Fiyatlarımız üzerinden %10 indirim sizin olsun.

Kampanya 01 Ekim 2015 ve 31 Ekim 2015 tarihleri arasında geçerli olup, kiralamanın bu tarihler arasında gerçekleşmesi gerekmektedir.Detaylı Bilgi için bizi arayabilir oto kiralama başakşehir ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Araç Kiralamanın Yeni Yüzü Frd Rent A Car!