Halkalı Oto|Araç Kiralama

Halkalı Küçükçekmece Tarihi

 

Halkalı, İstanbul'un Küçükçekmece ilçesine bağlı bir semttir.

 

Halkalı Merkez, İstasyon ve Atakent mahallelerinin bulunduğu alanı kapsamaktadır. Merkez Mahallesi oldukça dağınık ve çarpık birkentleşmeye sahiptir. Atakent Mahallesi ise TOKİ tarafından yürütülen konut inşaatlarıyla düzenli bir yapılaşmaya sahiptir.Halklı için oto kiralama,rent a car,araç kiralama,araba kiralama taleplerinde adrese teslimatlarımız ücretsiz olarak yapıyoruz. son model araçlarımızla konforlu ve kaliteli yolculuklara birlikte çıkmak ümidiyle başakşehir ofisimizle sizleri bekliyoruz.

 

 

 

Benzersiz Kiralama Avantajları

FRD Oto Kiralama,  araç kiralama hizmetinden en ekonomik fiyatlarla yararlanmanız  için  sizlere  müthiş  fırsatlar sunuyor. 

 

Halkalı için oto kiralama/Rent A Car talebinizde kendinizi yormadan aracınızı www.frdcarrental.com web sayfamızdan seçebilir ve araç kiralamanızda aracınızı sizden ek br ücret talep etmeden kapınıza kadar biz bırakabiliriz.Bizim için önemli olan sizin memnuniyetiniz 0 km araçlarımızla sizlere hizmet vermeye biz hazırız.

Yapmanız geren 0212 670 25 69 numaralı Frd Rent A car telefonunu arayarak rezervasyonunuzu yapmak veya Başakşehir ofisimizi ziyaret ederek aracınızı kendinizde alabilirsiniz.

 

 

 

 

Halklı için oto/Araç kiralamalarınızda 0212 670 25 69 nolu Frd Rent A Car telefonunu arayabilir yada rezervasyon@frdcarrental.com adresinden bize mail yoluyla ulaşabilirsiniz.Dilerseniz Sizleri başakşehir oto kiralama ofismizdede karşılayabiliriz.